Nieruchomości Hańderek

43-300 Bielsko-Biała, Michałowicza 12

33 817... 39 80więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Ocena: 6.0

FG/Mönchengladbach

Opinia Cz.1 W moim przypadku (nierezydenta) sprzedaż domu i działek przeszła w łatwy sposob. Działkami zajeła sie jedna Pani. Domem druga. Sprzedaż poprzedzało ujawnienie w KW na podstawie EPS z odmienną pisownią nazwisk i imion - Horror. Radca prawny (Pani) rozłozyła ręce... i dała mi na drogę druki wniosków.

1

6

6
FG/Mönchengladbach

Opinia Cz.2 W biurze otrzymałem natychmiastową pomoc: aha... tu już był podobny przypadek, - i od razu pojawił sie plan działania. Panie pomimo młodego wieku dysponują dosc szerokim wachlarzem umiejętnosci administracyjno - prawno - skarbowych, które stosują. Sam obrót - od wyceny, poprzez wyszukanie klienta, do notariusza był błyskawiczny. Po transakcji - Biuro pozamykało wszelkie opłaty i faktury z dostawcami mediow.

1

6

6
Łukasz

Pani Renata to świetna osoba którą mogę śmiało każdemu polecić kto planuje zakup nieruchomości za pośrednictwem Firmy Hańderek. Kontakt praktycznie o każdej porze. Dokładna rzetelna uczciwa. Śmiało mogę tak powiedzieć o pracy Pani Renaty.. Wszystkie dokumenty do sprzedaży nieruchomości załatwia od ręki. Nic nie przekłada na inny dzień. Dziękujemy za udaną transakcje.

1

6

6
E.,K.,K. Pieczara

Pani Katarzyno, składamy Pani serdeczne podziękowania za pomoc i wsparcie w trakcie naszych rewolucji życiowych. Możemy śmiało powiedzieć, że towarzyszyła nam Pani w ciągu czterech pór roku, a więc od pełnej nadziei wiosny , aż po pełną obaw zimę. Dzięki Pani profesjonalizmowi, doświadczeniu i niezwykłej empatii, to co jeszcze do niedawna było naszym marzeniem, dzisiaj stało się już rzeczywistością. Dziękujemy na zrozumienie, cierpliwość i okazaną życzliwość na każdym etapie naszej współpracy.

1

6

6
Klara

Rewelacyjna współpraca. Nie tylko szybka sprzedaż działki ale też profesjonalna pomoc przy regulacji zagadnień prawnych i formalnych. Dziękuję za pomoc.

1

6

6
Dominika MB

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, niezwykle miła atmosfera, bardzo dobry kontakt, wszystkie formalności związane z zakupem i sprzedażą dzięki Pani Katarzynie przestają być tak straszne, jak mogłyby się wydawać. Dziękujemy bardzo za pomoc!

1

6

6

Zgłoś nadużycie

4

 

Kontakt

43-300 Bielsko-Biała,
Michałowicza 12

33 817... 39 80więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: www.handerek.pl


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 16:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd
 
 


- Wyświetleń w branży Biura nieruchomości: 532759 - Odwiedzin: 62913

Strona jest promowana w portalu Firmy © 2007-23 NNV Sp. z o. o.